TURNİKE VE OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

ANASAYFA HAKKIMIZDA AKSESUARLAR REFERANSLAR İLETİŞİM
 

TURNİKE SİSTEMLERİ
severteknoloji-2007
Stadyum ve Tiyatro Uygulamalı Bilet Ücret Toplama Sistemi
I. Kısa Tanıtım :
Büyük ölçekli ve kapsamlı olay spor maç , eğlence , iletişim , alışveriş ve iş faaliyetleri içerir . Bu nedenle , bu tür olayların düzenlenmektedirstadyum nasıl kartlarını , bilet ve kimlik doğruluğunu incelemek için büyük bir seyirci sayısı , oyuncular , personel ve servis personeli , vb karşılayacak ? Şu anda , artan geçersiz sertifikaları ev sahibi parti ve seyirci hem de yararına zarar verir normal bilet iş , zarar vermektedir. Bilet Ücret Toplama Sistemi tanıtımı , geçersiz bilet yok stadyumun dijital yapımı için teknik destek sağlamak ve imajını geliştirmek .
, Yönetim mali sızıntıları ve diğer kaçakları önlemek için bilet satış yönetimi , sayım kontrol ve yapay bilet kaynaklanan mali kaybını önlemek için giriş izleme :stadyumun akıllı constrution gereklerine uygun olarak, bu sistem aşağıdaki işlevleri gerçekleştirmek için tasarlanmıştır ve bilet satış ve seyirci veriler hakkında gerçek zamanlı soruşturma yapma , tüm bilet türlü ve benzeri veri tahmin .

II . Sistemin temel kompozisyonları
Sistem stadyum Merkez denetleyicisi , ağ , bilet satış terminali , ve bilet denetim sistemi oluşmaktadır . Merkez denetleyici tüm istatistik ve bilet işlem verilerini işler. Birleşik yetkili yönetimi , kapı kontrol sistemi , stadyumun günlük muhasebe ,iş verilerinin yüklemek ,veri özeti analizi , mali uzlaştırma , vb bilet satış , bilet kontrol imar :iş süreci olarak sınıflandırılabilir
BELTİPİ TURNİKE

ÇİFT AYAKLI TURNİKE
HIDDENGATE TURNIKE
   KANATLI TURNİKE
       BOY TURNİKESİ
İKİZ TURNİKE
VİP MOTORLU TURNİKE
DUVAR TİPİ TURNİKE
KELEBEK TURNİKE
SİLİNDİR VİP TURNİKE
YAPRAK TURNİKE
TURNİKENİN KULLANILDIĞI YERLER :  Umumi tuvaletlerde,tren garlarında, spor salonlarında, metro ve otobüs terminallerinde, ve geçiş kontrol sistemlerinde kullanılırlar.  turnikeye jeton ünitesi, para ünitesi, kart okuyucu vs entegre edilerek çalışırlar. ayrıca programlar sayesinde personel devam ve kontrol sistemlerinde kullanılırlar. spor salonu yazılımı sayesinde üyelerin ne zaman gelip gittiği . ne kadar içerde kaldığını, ne kadar para ödeyeceği gibi bilgilere ulaşabilrisin.
TURNİKE SİSTEMLERİ ANKARA FİRMASIYIZ!

TURNİKE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

TURNİKE TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!
Turnike Sistemleri: geçiş kontrol birimlerinin vaz geçilmez ürünleridir. istenmeyen kişilerin geçişini engelleme, personelin devem ve kontrolü sağlamak maksadıyla kullanılırlar,Paralı ve ya jetonlu turniklerde, para kaybı en aza indirerek işletmeniz daha fazla gelir sağlar. Üyelik olan yerlerde Turnike yazılımla beraber kullanıldığı için, üyelerinizin giriş, çıkış , günlük giriş miktarını ve ya kontör yükleyerek üyelerinizi takip edebilirsiniz.