TURNİKE VE OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

ANASAYFA HAKKIMIZDA AKSESUARLAR REFERANSLAR İLETİŞİM
 

TURNİKE SİSTEMLERİ
severteknoloji-2007

Spor maç , eğlence , iletişim , alışveriş ve iş faaliyetleri büyük ölçekli organizasyon ve güvenlik gerektirmektedir. Bu nedenle , bu tür organizasyon faaliyetlerini  düzenlenmek , ve güvenliği sağlamak maksadıyla turnikeler kullanılır. Bu turnikeler genellikle tam boy turnikelerdir .Günümüzde , personel, misafir, müşterileri ayırt etmek için  turnikeler sıklıkla kullanılmaktadır.

TURNİKELER iş yerlerinde personel devam ve kontrol sistemiyle (PDKS) beraber kullanıldıkları zaman , mali açıdan kayıpların önüne geçmektedir.  Personel sabah işe geldiğinde, kart okuyucu , parmak izi , yüz tanıma gibi ürünlerden geçeceğini bildiği için işe saatinde gelmeye , ve çıkarkende aynı işlemleri yapacağı için  çıkış saatlerine özen gösterecektir.Bu  TURNİKE ler sayasinde iş yerinde disiplin sağlanacaktır.

Büyük işletmeler, plaza , iş merkezleri gibi yerlerde Turnikelerin önemi çok yüksektir. Hem güvenlik açısından hem prestij açısından. Bu gibi  yerler genellikle HİDDEN GATE TURNİKE dediğimiz ürünleri tercih ederler. Şık bi görüntüsü ve geçiş kolaylığı olduğu için.

Spor salonları ve benzeri yerlerde , turnikler üye kaybını ,ve mali kayıbı büyük oranda engeller, SPOR SALONU YAZILIMIYLA beraber genellikle 3 kollu turnikeler kullanılır. üyelerin herbirine baskılı yada baskısız proximity kart verilir. üye takibi bu kart ve proximity kart okuyucuyla sağlanır. Okuyucular turnikenin üzerine konur, üye girerken bu kartı okuyucuya okutur ve içeri girer, spor salonunda bölümler varsa , yada bir zaman dilimi varsa üyenin zamanı dışında içeri girmesi veya üye olmadığı başka bi bölüme gitmesi üç kollu turnukeler vasıtasıyla engellenmiş olur.

BELTİPİ TURNİKE

ÇİFT AYAKLI TURNİKE
HIDDENGATE TURNIKE
   KANATLI TURNİKE
       BOY TURNİKESİ
İKİZ TURNİKE
VİP MOTORLU TURNİKE
DUVAR TİPİ TURNİKE
KELEBEK TURNİKE
SİLİNDİR VİP TURNİKE
YAPRAK TURNİKE
TURNİKENİN KULLANILDIĞI YERLER :  Umumi tuvaletlerde,tren garlarında, spor salonlarında, metro ve otobüs terminallerinde, ve geçiş kontrol sistemlerinde kullanılırlar.  turnikeye jeton ünitesi, para ünitesi, kart okuyucu vs entegre edilerek çalışırlar. ayrıca programlar sayesinde personel devam ve kontrol sistemlerinde kullanılırlar. spor salonu yazılımı sayesinde üyelerin ne zaman gelip gittiği . ne kadar içerde kaldığını, ne kadar para ödeyeceği gibi bilgilere ulaşabilrisin.
TURNİKE SİSTEMLERİ ANKARA FİRMASIYIZ!

TURNİKE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

TURNİKE TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!
Turnike Sistemleri: geçiş kontrol birimlerinin vaz geçilmez ürünleridir. istenmeyen kişilerin geçişini engelleme, personelin devem ve kontrolü sağlamak maksadıyla kullanılırlar,Paralı ve ya jetonlu turniklerde, para kaybı en aza indirerek işletmeniz daha fazla gelir sağlar. Üyelik olan yerlerde Turnike yazılımla beraber kullanıldığı için, üyelerinizin giriş, çıkış , günlük giriş miktarını ve ya kontör yükleyerek üyelerinizi takip edebilirsiniz.
Turnike nedir? Turnikeler nerelerde kullanılır? Turnike fiyatları ne kadardır? Turnike yi Ankara da nereden bulabilirim ? Jetonlu Turnike ne işe yarar, Spor salonum var hangi tip turnike ve yazılım kullanmalıyım?3 kollu turnike mi yoksa boy turnikesimi kullanmalıyım, Turnikenin teknik şart namesini nereden bulabilirim ? Turnike güvenli bi ürünmüdür. bu ve bunun gibi sorular için tıklayınız!
güncelleme : 01/04/2016