GÜVENLİK VE OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

ANASAYFA HAKKIMIZDA AKSESUARLAR REFERANSLAR İLETİŞİM
 

OTOPARK  SİSTEMLERİ
severteknoloji-2007
Otopark Sistemleri ile ilgili fiyatları pahalı ve ekonomik olarak sunulan onlarca firma tarafından satışı yapılan farklı otopark otomasyon sistemleri mevcuttur. Sözkonusu olan sadece para giriş çıkışını kontrol etmek değilde, müşteri memnuniyetini önplanda tutan kaliteli bir hizmet anlayışı olduğunda fark satın alacağınız sistemin detaylarında gizlidir.

Firmamız bünyesinde geliştirilmiş olan bütün sistemler değişik özelliklerdeki
Otopark Sistemleri için tasarlanmış ve tümüyle paket teslimi olan çözümlerdir. Paket çözümler bünyesinde seçilen ürüne göre değişiklik arzeden; firmamız tarafından geliştirilmiş olan elektronik mikro işlemci kontrollü Otopark Bariyer kontrol kartı, elektronik bilgi panelleri, termal transferbarkod yazıcılar, laser barkod okuyucular vb. sistem için gerekli bütün donanımlar ile çeşitli modüller ve opsiyonel olan ürünleri içermektedir.Otopark Sistemleri Fiyatları da bu donanımların seçimine ve kalitesine göre değişmektedir.  OTOPARK SİSTEMLERİ YAZILIMI
Otopark Sistemleri Yazılımı için; sistemlerin işlevselliği, bütünlüğü, sürekliliği, sürüm değişikliklerinde veri kaybı olmaması ve kolay adaptasyonu önplana aldık.. Bu sayede istenildiğinde, firmamıza bağlı kalınmaksızın ilave sorgulama ve raporlama programları, araçları vb. kullanılarak sistemdeki bilgiler istenildiği şekilde kullanılabilmektedir.

Otopark Sistemi mimarisi tümüyle esnek bir platform üzerinde tasarlanmış olduğundan dolayı ileride olabilecek modül yükseltmeleri, özel kullanıcı istekleri, ilave raporlar, versiyon yükseltmeleri vb. durumlarda mevcut çalışır programda bulunan tüm veriler yine aynı şekilde
korunmaktadır. Bu gibi değişiklikler ve/veya yükseltmeler için programı önceden satın almış olan kullanıcılar için sadece istenen özellik ve/veya yükseltmeler için fiyat farkı alınmaktadır.
Otopark Sistemi Programı hepsi tümüyle gerçek kullanıcı istekleri doğrultusunda tasarlanmış ve bu çalışmaprofesyonel bir kadro ile devam ettirilerek kullanıma sunulmuştur. Bu sebeple otoparka tüm giriş/çıkış işlemleri sisteme kayıt girişi yapılmadan imkansız hale getirilmiştir. Sistem üzerinde mevcut olan bariyer kontrol kartı; program haricinde gelebilecek olan diğer sinyallerden etkilenmeyecek şekilde mikro işlemci kullanılarak tasarlanmış ve sadece programın gönderdiği 64 byte uzunluğundaki heksadesimal bir kod ile çalışmakta ve bariyeri kontrol etmektedir.

Program kullanıcı ara yüz formları tamamen grafik tabanlı olarak GUI ( Graphic User Interface ) tasarlanmış olup; gerektiğinde program ara yüzleri minimize edilerek diğer. programlar kullanılabilir. Program içerisinde girilen her bir kayıt kendisiyle ilgili veri tabanı tablosunda tutulmakta, böylece farklı bilgilerin tek bir veri tabanında tutularak programın çalışmasında olabilecek yavaşlamalar ve sistem kaynak kullanımı sorunları olmaması dikkate alınmıştır.

Otopark Programı istemci/sunucu mimarisinde tasarlanmış olması sebebiyle; sisteme istenildiği kadar giriş ve/veya çıkış bilgisayarı eklenebilmektedir. Bu sayede bir otopark içerisinde birbirinden bağımsız çalışacak şekilde ilave otopark giriş veya çıkış ünitesi kurulabilmektedir. Programın tüm ara yüzleri Türkçe olarak tasarlanmıştır. Program bünyesindeki tümkullanıcı ara yüzlerindeki ilgili bilgi giriş alanları ve botunlar için gerekli kısa açıklamalaryapılmış ve program bünyesinde sık kullanılan formlar ve bilgi giriş alanları için kısa yollar tanımlanmıştır.
Artan park ihtiyacı ile otopark sahiplerinin vazgeçilmez ihtiyacı haline gelen otopark ücretlendirme sistemleri, geçiş otomasyonları ile bir bütün oluşturularak son kullanıcılarını bekliyor. Her türlü geçişlerinizde değerlendirilebilecek sistemlerimiz basit ve kolay uygulanabilmesi ile tercih sebebiniz olacaktır. ayrıca ogs otomatik geçiş sistemide kolayca entegre edebilirsiniz
OTOPARK SİSTEMLERİ ANKARA FİRMASIYIZ!

OTOPARK FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

OTOPARK TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!