G├œVENL─░K VE BAR─░YER S─░STEMLER─░

ANASAYFA HAKKIMIZDA AKSESUARLAR REFERANSLAR ─░LET─░┼×─░M
 

MANTAR BAR─░YER
severteknoloji-2007
Mantar Bariyer Nedir? güvenlik sistemleri uygulamalarının caydırıcı,engelleyici fiziki unsurlarındandır.Mantar bariyerlerin ana g├Ârevi , k├Ât├╝ niyetli ki┼Ÿilerin ge├ži┼Ÿini engellemektir.

Mantar bariyer ├že┼Ÿitleri; Mekanik mantar bariyer, hidrolik Mantar Bariyer, Pnomatik mantar bariyer ve manuel mantar bariyerlerdir.Mantar bariyerler, zeminden , mekanik, hidrolik yada pnomatik bir etkiyle ├ž─▒kan yol dubalar─▒d─▒r. Hidrolik ve pnomatik mantar bariyeri , dubas─▒n─▒n i├žiresinde bir piston vard─▒r, ├╝niteden gelen hidrolik ya─Ÿ ve ya hava bu pistonu hareket ettirmek vas─▒tas─▒yla mantar bariyerin dubas─▒n─▒ ├žal─▒┼Ÿt─▒r─▒r.

Mekanik mantar bariyelerde ; mantar bariyerin dubas─▒n─▒n i├žerisinde motor ve hareket ettirmeyi sa─Ÿlay─▒c─▒ di┼Ÿliler vard─▒r. bu di┼Ÿliler sayesinde mantar bariyerin dubas─▒ a├ž─▒l─▒r yada kapan─▒r. ,

hidrolik mantar bariyerlerin ve pnomatik mantar bariyerlerin. ├╝nite dedi─Ÿimiz motor ve tanklar─▒(hava ve ya─Ÿ) mantar bariyer dubalar─▒n─▒n d─▒┼Ÿar─▒s─▒nda ayr─▒ bir kabin i├žinde muhafaza edilir.Hidrolik ve ya hava hortumlar─▒ vas─▒tas─▒yla mantar dubalar─▒na da─Ÿ─▒t─▒l─▒r. mekanik bariyerlerde hemen hemen hepsi mantar dubas─▒n─▒n i├žerisindedir

Mantar bariyerler , g├╝n├╝m├╝zde trafik olan yerlerde, insan ge├ži┼Ÿini engellemeden, ara├ž ge├ži┼Ÿini engellemek i├žin de trafi─Ÿe kapal─▒ sokaklarda, parklarda vb yerlerde kullan─▒l─▒rlar.

Özel üretim olan  mantar bariyer can ve mal emniyeti düşünülerek suikast önleyici özel çelikler kullanılarak üretilmektedir.

Suikast Mantar Bariyeri firmamızın özel tasarlamış olduğu  tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilmiştir.

  MANTAR BAR─░YER ├‡E┼×─░TLER─░ A┼×A─×IDA BEL─░RT─░LM─░┼×T─░R.

   
Silindir Mantar Bariyer 80 Km. Hızla çarpan bir araci kesinlikle içeri sokmayacak şekilde tasarlanmiştir.Hidrolik çalışma sistemi sayesinde mantar bariyer çalişma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür. Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 50 km. hizla gelen bir aracı içeriye bırakmayacak ve sürekli çalışabilecek şekilde pnomatik sistem(pnömatik mantar bariyer)ve hidrolik sistem(hidrolik mantar bariyer) olarak dizayn edilmiştir.

   
Mantar Bariyerlerimiz: ikili mantar bariyer,üçlü mantar bariyer,dörtlü mantar bariyer,beşli mantar bariyer ve altılı mantar bariyer,  blokları trafiğin aksamaması için 4-5 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Mantar Bariyer çürümeye kar┼Ÿı gövdesi galvanizli ve ya paslanmaz çelik olarak üretilmiştir. Ayrıca bariyer gövdesinde, gece görüşü sağlayan reflektörlü bant ve üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır. Bloklar istenilen yükseklikte ve rall renginde üretilebilir.Mantar Bariyer mikroislemcili kontrol paneliyle her türlü access GEÇİŞ KONTROL sistemine uyumludur
Manuel mantar bariyer  trafigin yogun olmadıgı yerler icin depo önleri, mustakil otoparklar ve isyerleri önleri gibi vb. Yerler icin mükemmel cözüm. Manuel mantar anahtari ile kilit açilarak ayakla asagiya basilir asagi inince kendisi kilitlenir ve arac üzerinden geçer veya üzerine park eder. Arac gidince anahtar ile acılarak mantar kendisi yukariya kadar cikar ve otomatik olarak kilitlenir. Sisteminin Tamamen manuel olmasi özelligiyle problemsiz üründür.Manuel mantarlarda di─Ÿer mantarlar gibi, galvanizli ,├želik yada ral renklerine boyana bilmektedir.

Mini manuel mantar trafigin yogun olmadigi yerler icin depo önleri, mustakil otoparklar ve isyerleri önleri gibi vb. Yerler icin mükemmel çözümdür. Manuel mantar anahtari ile kilit acilarak ayakla asagiya basilir asagi inince kendisi kilitlenir ve arac üzerinden gecer veya üzerine park eder. Arac gidince anahtar ile acilarak mantar kendisi yukariya kadar cikar ve otomatik olarak kilitlenir. Sisteminin tamamen manuel olması özelligiyle problemsiz üründür.

Sabit mantarlar özellikle belediyeler icin kaldirimlara arac park etmemesi icin üretilmistir. Ayrica bireyselde kullanilabilmektedir depo önleri, mustakil kaldirimlar ve isyerleri önleri gibi vb. Yerler için mükemmel çözümdür. Sabit mantarlar degisik ebatlar ve degisik malzemeler krom, döküm, alüminyum,plastik vb. Malzemelerdende üretilmektedir.

Bu ürünler iki tip montaja sahip betonlama ve celik dübelle yere tespit edilmektedir

Mantar bariyerlerin montaj─▒ nas─▒l yap─▒l─▒r?

Mantar Bariyerlerin gelece─Ÿi yer mantar dubalar─▒n─▒n y├╝ksekli─Ÿinden 15 20 cm derin kaz─▒l─▒r. 15 20 cm lik yere ince ├žak─▒l serilir.sonra mantar bariyerin dubas─▒ kaz─▒lan ├žukura konulur , teraziye al─▒n─▒r, etraf─▒na ta┼Ÿ ve ├žak─▒l at─▒l─▒rak sabitlenir. hidrolik veya pnomatik hortumluysa hortumlar ├╝nite dedi─Ÿimiz kabinin i├žerisine kadar ├žekilir. mekanik mantar bariyer ise elektrik kablosu mantar dubas─▒n─▒n oldu─Ÿu yere ├žekilir. mantar bariyere emniyet fotoseli tak─▒m─▒ tak─▒lacaksa ├╝niteden kar┼Ÿ─▒l─▒kl─▒ olarak fotosel kablosu ├žekilir. bariyer betonlanmadan ├Ânce test edilirki, ka├žak varsa d├╝zeltilir. ka├žak yoksa betonlanma i┼Ÿlemine ge├žilir.

MANTAR BAR─░YER S─░STEMLER─░ ANKARA, firmas─▒ olarak mantar bariyerlerinizin, hidrolik mantar bariyerlerinizin, pnomatik mantar bariyerlerinizin, servis noktas─▒.Sever Teknoloji, y─▒llar─▒n vermi┼Ÿ oldu─Ÿu bilgi ve tecr├╝be sayesinde, en iyi tamir ve servis noktas─▒d─▒r.bir├žok marka Mantar bariyerin Yedek par├ža ve tamirat─▒n─▒ yapmaktay─▒z.

MANTAR BAR─░YER─░ ANKARA DI┼×INDA  KIRIKKALE,├‡ORUM,AMASYA,TOKAT,TRABZON,ARTV─░N,ANTALYA G─░B─░ T├œRK─░YE N─░N B├œT├œN ┼×EH─░RLER─░NE MONTAJINI GER├‡EKLE┼×T─░RMEKTEY─░Z.
MANTAR BAR─░YER ANKARA , SERV─░S , TAM─░R YEDEK PAR├‡A ├œRET─░M ve MONTAJ

MANTAR BAR─░YER TEKN─░K ├–ZELL─░KLER─░

MANTAR BAR─░YER F─░YATLARI

MANTAR BAR─░YER YEDEK PAR├‡A F─░YAT L─░STES─░
MANTAR BAR─░YER HAKKINDA DAHA FAZLA RES─░M ─░├‡─░N TIKLAYINIZ!
MANTAR BAR─░YER HAKKINDA SIKCA SORULAN SORULAR: Mantar bariyerin ├žal─▒┼Ÿma sistemi nas─▒ld─▒r? Mantar bariyer Ankara nerelerde bulunur? Mantar bariyerin tamirat─▒ kolaym─▒d─▒r?Mantar bariyerin montaj─▒ nas─▒l yap─▒l─▒r?