GÜVENLİK VE BARİYER SİSTEMLERİ

ANASAYFA HAKKIMIZDA AKSESUARLAR REFERANSLAR İLETİŞİM
 

MANTAR BARİYER
severteknoloji-2007
Mantar Bariyer Nedir? güvenlik sistemleri uygulamalarının caydırıcı,engelleyici fiziki unsurlarındandır.Mantar bariyerlerin ana görevi , kötü niyetli kişilerin geçişini engellemektir.

Mantar bariyer çeşitleri; Mekanik mantar bariyer, hidrolik Mantar Bariyer, Pnomatik mantar bariyer ve manuel mantar bariyerlerdir.Mantar bariyerler, zeminden , mekanik, hidrolik yada pnomatik bir etkiyle çıkan yol dubalarıdır. Hidrolik ve pnomatik mantar bariyeri , dubasının içiresinde bir piston vardır, üniteden gelen hidrolik yağ ve ya hava bu pistonu hareket ettirmek vasıtasıyla mantar bariyerin dubasını çalıştırır.

Mekanik mantar bariyelerde ; mantar bariyerin dubasının içerisinde motor ve hareket ettirmeyi sağlayıcı dişliler vardır. bu dişliler sayesinde mantar bariyerin dubası açılır yada kapanır. ,

hidrolik mantar bariyerlerin ve pnomatik mantar bariyerlerin. ünite dediğimiz motor ve tankları(hava ve yağ) mantar bariyer dubalarının dışarısında ayrı bir kabin içinde muhafaza edilir.Hidrolik ve ya hava hortumları vasıtasıyla mantar dubalarına dağıtılır. mekanik bariyerlerde hemen hemen hepsi mantar dubasının içerisindedir

Mantar bariyerler , günümüzde trafik olan yerlerde, insan geçişini engellemeden, araç geçişini engellemek için de trafiğe kapalı sokaklarda, parklarda vb yerlerde kullanılırlar.

Özel üretim olan  mantar bariyer can ve mal emniyeti düşünülerek suikast önleyici özel çelikler kullanılarak üretilmektedir.

Suikast Mantar Bariyeri firmamızın özel tasarlamış olduğu  tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilmiştir.

  MANTAR BARİYER ÇEŞİTLERİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

   
Silindir Mantar Bariyer 80 Km. Hızla çarpan bir araci kesinlikle içeri sokmayacak şekilde tasarlanmiştir.Hidrolik çalışma sistemi sayesinde mantar bariyer çalişma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür. Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 50 km. hizla gelen bir aracı içeriye bırakmayacak ve sürekli çalışabilecek şekilde pnomatik sistem(pnömatik mantar bariyer)ve hidrolik sistem(hidrolik mantar bariyer) olarak dizayn edilmiştir.

   
Mantar Bariyerlerimiz: ikili mantar bariyer,üçlü mantar bariyer,dörtlü mantar bariyer,beşli mantar bariyer ve altılı mantar bariyer,  blokları trafiğin aksamaması için 4-5 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Mantar Bariyer çürümeye karşı gövdesi galvanizli ve ya paslanmaz çelik olarak üretilmiştir. Ayrıca bariyer gövdesinde, gece görüşü sağlayan reflektörlü bant ve üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır. Bloklar istenilen yükseklikte ve rall renginde üretilebilir.Mantar Bariyer mikroislemcili kontrol paneliyle her türlü access GEÇİŞ KONTROL sistemine uyumludur
Manuel mantar bariyer  trafigin yogun olmadıgı yerler icin depo önleri, mustakil otoparklar ve isyerleri önleri gibi vb. Yerler icin mükemmel cözüm. Manuel mantar anahtari ile kilit açilarak ayakla asagiya basilir asagi inince kendisi kilitlenir ve arac üzerinden geçer veya üzerine park eder. Arac gidince anahtar ile acılarak mantar kendisi yukariya kadar cikar ve otomatik olarak kilitlenir. Sisteminin Tamamen manuel olmasi özelligiyle problemsiz üründür.Manuel mantarlarda diğer mantarlar gibi, galvanizli ,çelik yada ral renklerine boyana bilmektedir.

Mini manuel mantar trafigin yogun olmadigi yerler icin depo önleri, mustakil otoparklar ve isyerleri önleri gibi vb. Yerler icin mükemmel çözümdür. Manuel mantar anahtari ile kilit acilarak ayakla asagiya basilir asagi inince kendisi kilitlenir ve arac üzerinden gecer veya üzerine park eder. Arac gidince anahtar ile acilarak mantar kendisi yukariya kadar cikar ve otomatik olarak kilitlenir. Sisteminin tamamen manuel olması özelligiyle problemsiz üründür.

Sabit mantarlar özellikle belediyeler icin kaldirimlara arac park etmemesi icin üretilmistir. Ayrica bireyselde kullanilabilmektedir depo önleri, mustakil kaldirimlar ve isyerleri önleri gibi vb. Yerler için mükemmel çözümdür. Sabit mantarlar degisik ebatlar ve degisik malzemeler krom, döküm, alüminyum,plastik vb. Malzemelerdende üretilmektedir.

Bu ürünler iki tip montaja sahip betonlama ve celik dübelle yere tespit edilmektedir

Mantar bariyerlerin montajı nasıl yapılır?

Mantar Bariyerlerin geleceği yer mantar dubalarının yüksekliğinden 15 20 cm derin kazılır. 15 20 cm lik yere ince çakıl serilir.sonra mantar bariyerin dubası kazılan çukura konulur , teraziye alınır, etrafına taş ve çakıl atılırak sabitlenir. hidrolik veya pnomatik hortumluysa hortumlar ünite dediğimiz kabinin içerisine kadar çekilir. mekanik mantar bariyer ise elektrik kablosu mantar dubasının olduğu yere çekilir. mantar bariyere emniyet fotoseli takımı takılacaksa üniteden karşılıklı olarak fotosel kablosu çekilir. bariyer betonlanmadan önce test edilirki, kaçak varsa düzeltilir. kaçak yoksa betonlanma işlemine geçilir.

MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ ANKARA, firması olarak mantar bariyerlerinizin, hidrolik mantar bariyerlerinizin, pnomatik mantar bariyerlerinizin, servis noktası.Sever Teknoloji, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe sayesinde, en iyi tamir ve servis noktasıdır.birçok marka Mantar bariyerin Yedek parça ve tamiratını yapmaktayız.

MANTAR BARİYERİ ANKARA DIŞINDA  KIRIKKALE,ÇORUM,AMASYA,TOKAT,TRABZON,ARTVİN,ANTALYA GİBİ TÜRKİYE NİN BÜTÜN ŞEHİRLERİNE MONTAJINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ.
MANTAR BARİYER ANKARA , SERVİS , TAMİR YEDEK PARÇA ÜRETİM ve MONTAJ

MANTAR BARİYER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

MANTAR BARİYER FİYATLARI

MANTAR BARİYER YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ
MANTAR BARİYER HAKKINDA DAHA FAZLA RESİM İÇİN TIKLAYINIZ!
MANTAR BARİYER HAKKINDA SIKCA SORULAN SORULAR: Mantar bariyerin çalışma sistemi nasıldır? Mantar bariyer Ankara nerelerde bulunur? Mantar bariyerin tamiratı kolaymıdır?Mantar bariyerin montajı nasıl yapılır?